מה צריך לבדוק כשקונים כובע באינטרנט

ב-SherlockS, רק לעיתים רחוקות אנחנו רואים מישהו מודד כובע ואומר, “זה מתאים בול!”. כל ראש שונה מעט מראשים אחרים, ובכל זאת, רוב חברות הכובעים מציעות רק ארבע מידות שונות: Small (S), Medium (M), Large (L) ו-Extra-Large (XL). ישנן מעט חברות אשר מציעות מידות מ- Extra-Small (XS) ועד Extra-Extra-Large (XXL), וחברות בודדות ממש שמציעות כובעים לפי היקף ראש במרווחים של 3/4 אינץ’ (3/4 6 אינץ’ עד 5/8 7 אינץ’, או 54 ס”מ עד 63 ס”מ).

בחנות, כמו אצלנו ב-SherlockS, אפשר להתאים את הכובע למבנה הראש. אבל איך אפשר לקנות באינטרנט כובע שמתאים באמת? הנה מה שצריך לדעת:

  1. מדידת הראש: התחילו מאמצע המצח ומדדו את הראש בכל היקפו. זכרו כי בסנטימטרים, ל-54-55 מתאימה מידה S, ל-56-57 – מידה M, ל-58-59 – מידה L ול-60-61 – מידה XL. המספרים משתנים מעט בין היצרנים.
  2. מרחיבים ומקטינים לכובעים: רוב האנשים זקוקים למקטין או מרחיב לכובע כדי להשיג התאמה מושלמת. מקטינים לכובעים הם רצועות ספוג, והם יכולים להוריד את מידת הכובע – מטיפ-טיפה ועד מידה שלמה כמעט. מכניסים אותם בקלות לחלקו הפנימי של הכובע, מאחורי הרצועה. מרחיבים לכובע מותחים את הכובע, ומחירם כ-25 דולר. אם אין לכם כזה, כדאי להזמין כובע גדול במקצת מהיקף הראש שמדדתם. לכל כובע שאתם מזמינים ב-SherlockS אנחנו מצרפים שני מקטינים. הם נועדו ליצור התאמה מדויקת של הכובע עבורכם.

     כשאתם מקבלים את הכובע, חפשו סימנים לכך שהוא לא מתאים לכם בדיוק. הנה מה שצריך לבדוק:

  1. אם יש יותר מדי רווח בין הכובע והרקות – הכובע גדול מדי.
  2. אם כאשר אתם מניעים את הראש מצד לצד הכובע מתנדנד על ראשכם – הוא גדול מדי.
  3. אם אתם חובשים את הכובע, ולאחר זמן מה רואים פס אדום על המצח – הכובע קטן מדי. (הייתם צריכים להזמין מידה אחת גדולה יותר)
  4. אם אתם צריכים להחזיק את הכובע על הראש כשיש רוח רגילה – הוא גדול מדי.
  5. אם הכובע יושב יותר מ-2.5 ס”מ מעל האוזניים שלכם – כנראה שהוא קטן מדי.

כשאתם מקבלים את הכובע ואת המקטינים העשויים ספוג, שחקו איתם מעט בנקודות שונות בתוך הרצועה הפנימית. כשהכובע נוח לכם, קלפו את המגן בצד אחד של המקטין והדביקו אותו בחלקו הפנימי של הכובע.

            אם אורך השיער שלכם משתנה מדי פעם, עדיף להשאיר את המקטינים בתוך הכובע מבלי להדביק אותם. כך תוכלו להוציא אחד מהם או את שניהם כאשר השיער ארוך יותר. המקטינים העשויים ספוג גם מסייעים בספיגת זיעה בימי הקיץ החמים.

 

סגירת נגישות
Select your currency
ILS שקל ישראלי חדש
Call Now Button