אודות SHERLOCKS

כובעים בהתאמה מושלמת

לא ניתן למצוא שתי טביעות אצבעות זהות. הדבר נכון גם בנוגע לראש שלנו. כאשר אנחנו נכנסים לחנות למדוד כובע, המוכר יכול לראות – ואנחנו יכולים להרגיש – עד כמה הכובע מתאים לנו. עם זאת, למצוא את הכובע המושלם באינטרנט זהו אתגר, גם אם מדובר באתר הטוב ביותר בעולם כמו SherlockSHats.com.

אנחנו עובדים עם מעצבי הכובעים הטובים ביותר כמו Steton, Baileys, Borsalino  ומותגים מובילים אחרים, מה שמאפשר לכם למצוא את המידה הנכונה עבורכם בקלות. מותגים אלו משתמשים במידות מספריות הנעות מ-54-62, או מ-extra small ועד ל-extra extra large, כך שתוכלו למצוא את הכובע המושלם עבורכם בקנייה הראשונה.

כובעים המגנים מפני קרני השמש

לנו ב-SherlockS יש מטרה, והיא לעורר בקרב אנשים את המודעות לסכנות השמש. כובעים בעלי שוליים רחבים מספקים הגנה מצוינת נגד קרני השמש, שעלולות להיות קטלניות. אחרי הכל, סרטן העור הנפוץ ביותר מופיע לרוב באזור הראש והצוואר (כולל האף, הפנים והאוזניים), ולכן כובעים רחבי שוליים מספקים את ההגנה האפקטיבית ביותר.

רופאי עור מזהירים מפני יציאה לשמש ללא הגנה מספקת. זו הסיבה שמרבית כובעי הקיץ שלנו עשויים מבדים מסנני קרינה בדרגת Ultraviolet Protection Factor –  UPF 50, מה שאומר שהם חוסמים בהצלחה 98% מקרני השמש.

Style Hats

איזה כובע תואם את הסגנון שלכם?

אנחנו ב-SherlockS שאלנו יותר מ-1,000 אנשים בין הגילאים 21-65, איזה כובע הוא האהוב עליהם. בעוד שהפדורה נבחר על-ידי מרבית הנשאלים ככובע האהוב ביותר, מצאנו שיש סגנונות מסוימים התואמים קבוצות גיל ספציפיות. זו הסיבה שאנחנו ב-SherlockS פונים למגוון קבוצות גיל, ומקפידים שמבחר הכובעים שלנו יהיה גם איכותי וגם אופנתי.

אז, בין אם אתם מחפשים כובע פדורה שחור קלאסי, טרילבי מודרני, פסינייטור צבעוני או כובע פנמה מגניב, את כולם תוכלו למצוא ב-SherlockSHats.com. אופנה, סטייל, איכות, הכל נמצא באתר ובמידה שלכם!